Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy naszej rodzinie, wszystkim znajomym i ich znajomym, którzy tak wspaniale wsparli naszą zbiórkę na FB. Dziękujemy kolegom i koleżankom z grup książkowych, którzy okazują nam dużo serca i aktywnie włączają się w pomoc dla Bartusia. Szczególnie dziękujemy rodzicom innych dzieci niepełnosprawnych, którzy mimo własnych trosk są z nami, pomagają, udostępniają nasze apele. Dziękujemy z całego serca.

Dziękujemy OREWIAKOM, wspaniałej grupie rodziców z Ośrodka Rehabilitacyjno -Edukacyjno -Wychowawczego, do którego uczęszcza Bartuś. Dziękujemy za wszystko. Dobrze, że jesteście .

Chcielibyśmy w imieniu Bartusia wyrazić naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy nam pomogli, pomagają , wspierają nas i dodają nam sił w walce o zdrowie naszego synka.

Całej rodzinie Bartusia a zwłaszcza jego babci Marysi za miłość, troskę i pomoc.

Osobom, które niejednokrotnie nie znając nas osobiście, zdecydowały się pomóc w leczeniu Bartusia:
Pan Piotr Osiecki z Warszawy
Pani Alina Strzelec
Pani Ewa Strzelec z rodziną
Pan Krzysztof Zalewski
Pani Jola z rodziną
Pan Krzysztof z rodziną
Pan Andrzej Dziuban
Pan Piotr Gabryś
Pan Wojciech Majchrzycki
Pan Jacek Michalski
Pan Zbigniew Ciupak
Józef „Góral”
„Mały” z rodziną
Maria i Bogdan Morski
dr Małgorzata Tyśnicka

Szczególnie dziękujemy Fundacji „Zdążyć z pomocą”, której Bartuś jest podopiecznym, oraz wszystkim darczyńcom, którzy wspomagają leczenie i rehabilitację naszego synka. Dzięki Fundacji i darczyńcom udało nam się między innymi zakupić specjalistyczny wózek dla Bartusia i kilka razy w roku uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych które są ogromną szansą na poprawę stanu zdrowia i sprawności Bartusia.

Dziękujemy Wszystkim którzy zdecydowali się przekazać na rzecz Bartusia 1% podatku. To dla Bartusia ogromna pomoc. Każdy z Was przekazując swój 1% dokłada swoją „cegiełkę” w budowaniu lepszej przyszłości dla naszego synka.

Naszym znajomym i przyjaciołom za to, że są i zawsze mają czas aby doradzić, wysłuchać, pocieszyć….

Dorocie z Grześkiem, Agnieszce,  Ani, Stasi i wielu innym wspaniałym osobom, które pojawiły się w naszym życiu od kiedy urodził się Bartuś.

Bardzo dziękujemy Gabrysi, Kalince i Monice – mamie Jędrusia za pomoc i szczerą troskę o zdrowie Bartusia. Dziękujemy także innym mamom z forum „edziecko”. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne.

Ciociom „Kołderkowym” z Poznania za wyhaftowanie i uszycie przepięknej kołderki dla Bartusia.

Arlecie z Warszawy, mamie małej Amelki z zespołem wad wrodzonych.

Dziękujemy „Fundacji Polsat” która nakręciła program o Bartusiu. Dzięki smsom widzów mogliśmy przez wiele miesięcy rehabilitować Bartusia w domu oraz za dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych.

Dziękujemy „Fundacji TVN” za dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego.

Dziękujemy również za pomoc innym fundacjom które wspomogły finansowo rehabilitacje Bartka. Są to między innymi: Fundacja Kolorowy Świat, Fundacja Votum, Fundacja Śnieżki Twoja Szansa oraz Fundacja Atlas.

Dziękujemy Fundacji Mozaika z Częstochowy a zwłaszcza Agacie Rozumek za pomoc i ogromne serce.

Wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób wsparli leczenie Bartusia, dziękujemy za to że jesteście z nami.

Dziękujemy tym wszystkim, których tu nie wymieniliśmy a zwłaszcza lekarzom, pielęgniarkom i rehabilitantom, którzy stale towarzyszą nam w naszej walce o lepsze jutro dla Bartusia.

Przewiń na górę