2008

W styczniu Bartuś uczestniczył w turnusie rehabilitacyjnym w Jadownikach Mokrych gdzie kontynuował zabiegi: laser, lampa Bio-V, masaż oraz codziennie ćwiczył i uczestniczył w dogoterapii, terapii indywidualnej i grupowej. Po kontrolnej wizycie u ortopedy dowiedzieliśmy się, że być może konieczna będzie operacja bioderek Bartusia, decyzja zapadnie w maju po zrobieniu kolejnego zdjęcia RTG.

W dniach 9-22 czerwiec 2008 Bartuś był na turnusie rehabilitacyjnym w Stobnie. Bartuś uczestniczył w wielu zajęciach: ćwiczył na sali, jeździł na koniku, korzystał z masaży i naświetlań lampą. Bartuś miał też refleksoterapię, terapię ręki, ćwiczenia w „pająku”, terapię czaszkowo – krzyżową i niezwykle dla nas cenne zajęcia z logopedą. Bartuś zaczyna naukę gryzienia posiłków i picia z kubeczka. To był bardzo udany turnus, wróciliśmy z niego z nową nadzieją i wieloma cennymi wskazówkami co do dalszej rehabilitacji i leczenia Bartusia.

W dniach 03-16 listopad 2008 Bartuś uczestniczył w kolejnym turnusie rehabilitacyjnym w Stobnie gdzie kontynuował rehabilitację i różnego rodzaju terapie.

Bartuś zmienia się cały czas, mamy z nim coraz lepszy kontakt i wiemy że on rozumie coraz więcej. Jest kochanym, pogodnym chłopczykiem choć potrafi być też małym łobuziakiem. Jest naszym małym słoneczkiem wnoszącym w nasze życie wiele radości i miłości.

Przewiń na górę